Dizajny od Tomáša Kompaníka, autora úspešnej publikácie AHA

slovenske-motivy-by-aha

Spolupráca s Tomášom Kompaníkom priniesla do nášho portfólia Slovenskú tradíciu.

Tomáš pre nás navrhol dizajny pre rôzne produkty s ľudovými motívmi zo Ždiaru, Myjavy a Bzovíka. V našom portfóliu sa tak nachádzajú kožené ponožkové puzdrá, ktoré sú kompletne vyrábané na Slovensku, pevné kryty, či handričky na čistenie displeja, objektívu alebo okuliarov „oblečené“ v týchto farbách.

aha-zdiar

Ždiar

e-shop
aha-bzovik

Bzovík

e-shop
aha-myjava

Myjava

e-shop

Limitovaná edícia obalov od Borisa Hanečku pre Appple iPhone 6s

nuvo-fashion-boris-hanecka

Jedinečný obal na telefón navrhnutý módnym dizajnérom Borisom Hanečkom a kreatívnou agentúrou Direct House. Ako prví na Slovensku sme spojili jedinečný dizajn telefónu, moderné umenie a inak bežný doplnok, ktorý ochráni smartfón. Vzniklo nadčasové dielo.

Spojením originálneho dizajnu a sofistikovaného materiálového prepracovania, ponúkame túto limitovanú sériu, ktorá doplní váš celkový outfit a prepojí svety technológií a módy. Originálne a netradičné prevedenie vizuálu krytu, vychádza z reálnych látok a aplikácií použitých v novej kolekcii Borisa Hanečku.

Tento výnimočný kryt je navyše zabalený v luxusnom kovovom obale.

ZÍSKAŤ KRYT
nuvo-fashion-boris-hanecka-balenie
nuvo-fashion-boris-hanecka-kryt

Limitovaná edícia obalov od Fera Mikloška pre Appple iPhone 6s

nuvo-fashion-fero-miklosko

Tento kryt na telefón, opäť zo série módnych dizajnov, pochádza od známeho návrhára Fera Mikloška.

Unikátny dizajn ochranného krytu umožní jeho majiteľovi zahrať sa na návrhára. Vďaka dvom sadám nálepiek je kreativita na samotnom používateľovi a každý si tak môže vytvoriť „svoj“ jedinečný kryt by Fero Mikloško.

Keďže myslíme aj na našu prírodu, balenie tohto krytu je vyrobené z papiera takisto ako aj darčeková taška, ktorá je súčasťou produktu.

nuvo-fashion-fero-miklosko-1