Kto sme

Na Slovensku pôsobíme od roku 2006. Pôvodne sme vstúpili na trh ako partner spoločnosti Nokia a podieľali sme sa na prevádzke značkového Nokia Care Centra pre Slovensko. Mobilné technológie však odvtedy postúpili raketovým tempom a výrazne sa zmenilo aj zameranie spoločnosti a naše strategické ciele.

Postupne sme spoločnosť pretransformovali na vývoj a predaj vlastného príslušenstva k mobilným zariadeniam. Dnes je to hlavná oblasť nášho podnikania a vďaka vlastnému know how dokážeme splniť aj špecifické požiadavky svojich klientov.

Sme strategickým partnerom spoločnosti Orange Slovensko, a.s. v oblasti riadenia zásob a distribúcie príslušenstva pre prevádzky Orange po celom Slovensku. Náš model spolupráce bol vyhodnotený ako najúspešnejší projekt predaja príslušenstva v celej skupine Orange – France Telecom Group. Niekoľko značkových predajní Orange Slovensko aj sami prevádzkujeme.

Spolupracujeme aj s ďalšími dôležitými partnermi ako napríklad Slovnaft či skupina MOL Group v strednej a južnej Európe. Na prevádzkach týchto partnerov nájdete vybrané produkty z nášho portfólia, relevantné pre danú predajnú sieť.

V roku 2013 sme na trh priniesli aj vlastnú značku NUVO, ktorou cielime najmä na mladých, aktívnych ľudí, preferujúcich kvalitu a moderný dizajn.

Naša stratégia

Prinášame inovatívne riešenia v logistike, distribúcii a zásobovaní prevádzok našich partnerov. Pracujeme tak, aby sme im mohli ponúknuť strategickú výhodu voči konkurencii. Od začiatku so svojimi partnermi intenzívne spolupracujeme na vytváraní vhodných procesov a vyladení podmienok pre jednoduchú, no účinnú spoluprácu. Každému klientovi sa dokážeme prispôsobiť a spolupracovať flexibilne na viacerých úrovniach. Od štandardnej distribúcie a klasického predaja tovaru zákazníkom, až po komplexné a sofistikované riešenia ako napr. predaj príslušenstva v komisii. Naše portfólio absolútne prispôsobíme potrebám a požiadavkám partnera.

KONTAKT

Vývoj produktov

Okrem distribúcie a predaja príslušenstva sa sústreďujeme aj na vývoj samotného príslušenstva k mobilom. V rámci tejto iniciatívy sme nadviazali kreatívnu spoluprácu s Vysokou školou výtvarných umení v Bratislave, kde počas niektorých semestrov dávame šancu študentom navrhnúť nový produkt od ich nápadu až po samotnú realizáciu. Úspešné a realizovateľné návrhy sa snažíme následne rozpracovať ako start-up projekty.

VIAC 

Taktiež sme spojili sily s Tomášom Kompaníkom, autorom úspešnej knihy AHA, v ktorej spája tradičnú slovenskú výšivku so súčasným grafickým dizajnom. Spolu sme priniesli jedinečné, na slovensku vyrobené kožené puzdrá pre mobilné telefóny.

VIAC