O službe

Originálna služba, pomocou ktorej si môžete v našej jednoduchej webovej aplikácii nadizajnovať vlastný kryt. Využiť môžete vlastnú fotografiu alebo si vytvorte jedinečný dizajn použitím prvkov z našej galérie. Rýchlo a naozaj jednoducho tak máte možnosť vytvoriť si unikátny kryt, ktorý doplní vaše oblečenie alebo zvýrazní váš samotný imidž.

APLIKÁCIA
dizajner

Technológia

Pri tvorbe personalizovaných krytov využívame technológiu sublimačnej tlače. Sublimačná tlač je aplikovanie špeciálneho sublimačného atramentu na povrch krytov použitím tepelnej pece pri nastavení určitej teploty a času. Vďaka tomu sa atrament z pevnej formy premení na plyn a farby preniknú povrchom materiálu. Výsledkom je kvalitná dlhotrvajúca potlač, ktorá je na rozdiel od iných techník potlačí, ktoré tlačia len na povrch krytu, odolná voči poškriabaniu.

Kryty, na ktoré obrázky tlačíme, sú pevné, plastové a presne tvarované pre vami vybraný model smartfónu.

Kombináciou týchto dvoch technológií dokážeme zabezpečiť kvalitnú potlač po celom kryte (vrátane bočných strán), ktorá odolá času a bežnému používaniu a dodá imidž a štýl smartfónu.

Naše dizajny

Aj my vďaka tejto technológii a službe dokážeme vytvoriť vlastné jedinečné dizajny, ktoré sú pre vás dostupné v našom e-shope.

E-SHOP

Firemný branding

Skvelým využitím služby, ktorá umožňuje vlastnú kreatívnu potlač je vytvoriť si u nás kryty vo vašej firemnej identite. Môžete tak za veľmi nízke náklady podporiť svoju značku a využiť váš mobil, resp. služobné mobily vašich zamestnancov na marketing.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať priamo na email kryty@npoint.sk

branding