Flipové puzdrá

flipove-puzdra-vyrezy-narrow

Puzdro na telefón nemusí mať len ochrannú funkciu. Môže tiež slúžiť, ako kreatívny doplnok oblečenia. Flipové puzdrá v elegantnom koženkovom, či štýlovom látkovom prevedení sú ideálnou kombináciou ochrany a dizajnu. Ponúkajú šikovný vnútorný úložný priestor pre peniaze či doklady a vďaka výklopnej funkcii prednej časti sa rýchlo premenia na praktický stojan a umožnia pohodlné sledovanie filmov či prezeranie fotografií.

flipove-puzdra-dizajn-narrow

Puzdrá sú prispôsobené konkrétnemu typu mobilu. Telefón v puzdre drží pevne a presne umiestnené výrezy zaručia jednoduchý prístup ku všetkým konektorom a ovládacím prvkom. Kryty bývajú vyrobené z rovnakého materiálu. Vanička pre upevnenie mobilu je tvarovaná na mieru a pevná. Okraje puzdra sú prešívané pre posilnenie namáhaných častí. Magnet zas zabezpečí, aby puzdro ostalo zatvorené a lepšie tak ochránilo mobilný telefón.

Ponúkame aj univerzálne puzdrá, ktoré držia telefón v puzdre vďaka špeciálnej nano-podložke. Tlačidlá a konektory sú voľne prístupné a dôvtipný vysúvací mechanizmus umožní bezproblémové používanie fotoaparátu.

Ochrana displeja

Tvrdené sklo na displej

Pred nárazmi, škrabancami, prachom či odtlačkami prstov, ochráni displej mobilu najlepšie sklo s tvrdosťou 9H. Pravé sklo tiež zaručí, že farby displeja ostanú nezmenené aj po aplikácii skla. V prípade pádu a rozbitia skla, sa ochranné sklo neroztriešti, ale ostane pokope.

Naše sklá vyrábame so zaoblenými rohmi, aby ostal zachovaný dobrý pocit z ovládania zariadenia. Aplikácia skla na zariadenie je jednoduchá, rýchla a bezproblémová. Každé balenie obsahuje ochranné sklo, vlhčenú čistiacu handričku, handričku z mikrovlákna a pomocné nálepky pre jednoduchšiu aplikáciu skla.

Ochranné sklá sú vždy určené pre konkrétne typy telefónov a majú presne vyrezané otvory pre senzory, tlačidlá, reproduktory aj fotoaparát. K dispozícii sú aj sklá s celotelovým dizajnom. Ich výhodou je, že pokryjú celý displej od kraja až po kraj bez ohľadu na to, či má telefón zaoblený displej alebo nie.

ochranna-folia

Ochranná fólia na displej

Ochranné fólie sú jednoduchšou a cenovo dostupnejšou alternatívou ochrany displeja mobilného zariadenia. Rovnako ako sklo slúžia na dlhodobú ochranu pred drobnými škrabancami, prachom a odtlačkom prstov.

Fólie majú presne vyrezané otvory pre senzory, tlačidlá, reproduktor a fotoaparát. Vďaka jednoduchej aplikácii ich zvládne nasadiť takmer každý. Balenie obsahuje ochrannú fóliu, vlhčenú čistiacu handričku a handričku z mikrovlákna.

Personalizované kryty

personalizovane-kryty

Kryt s vlastným dizajnom

Všetkým kreatívnym dušiam prinášame aj možnosť vytvoriť si personalizovaný kryt s vlastným dizajnom. Vytvoríte si ho rýchlo v našej jednoduchej aplikácii. Vy nechajte pracovať svoju fantáziu a o všetko ostatné sa postaráme my.

VIAC INFORMÁCIÍ

branding

Kryty s firemnou identitou

Vytvorte zo služobných telefónov ďalší marketingový kanál. Vďaka našej technológii dokážeme vyrobiť aj kryty s akoukoľvek firemnou identitou.

Môžete sa tak prezentovať na rôznych promo akciách a ak sa vám podarilo vytvoriť z vašej značky love brand, môžete kryty napríklad rozdávať ako darčeky pre zákazníkov. Ideálne je spojiť vašu značku s nejakým posolstvom.

KONTAKTUJTE NÁS

Zadné kryty

Slimové kryty

Kryty vyrobené a prispôsobené dizajnu smartfónu. Sú tenké a slúžia na ochranu konkrétneho typu telefónu. Dokonale ladia so samotným zariadením a zabezpečia bezproblémové používanie všetkých tlačidiel a konektorov.

gumene-puzdra

Gumené & silikónové kryty

V kombinácii s ochranným sklom na displej sú gumené a silikónové zadné kryty ideálnou ochranou smartfónu. Ich veľkou výhodou je pružnosť a z nej vyplývajúca vysoká schopnosť absorpcie nárazu.

Aj tieto kryty sú vždy priamo prispôsobené na konkrétny model, majú presne vyrezané otvory na konektory a fotoaparát. Tlačidlá však zväčša bývajú tiež chránené a nie sú z krytu vyrezané.

Puzdrá a kryty pre tablety

tablet-bookcover

BookCover

Flipové puzdro pre 7'' a 10'' tablety. Vďaka funkcii stojanu môžete pohodlne sledovať svoje obľúbené filmy alebo prezerať fotografie.

tablet-vsuvka

Vsuvka

Elegantné koženkové ponožkové puzdro určené pre 7'' tablety.

Vsuvky & puzdro na opasok

vsuvky

Vsuvky

Vďaka rôznym veľkostiam a ich univerzálnosti je do nich možné vložiť takmer ktorýkoľvek telefón.

Elegantný moderný dizajn s praktickým pútkom a magnetickým uzáverom zaistí smartfón v puzdre a umožní jeho jednoduché vytiahnutie.

Puzdro na opasok

Vystužené puzdro vhodné najmä pre ľudí, ktorí neradi nosia svoj mobil vo vrecku.

Športové puzdrá

sportove-puzdro-mobile

Puzdro na rameno

Obal na mobil pre aktívnych športovcov. Pri behu, korčuľovaní, ale aj pri bicyklovaní je to neoceniteľný pomocník.

vodeodolne-puzdro

Vodeodolné puzdro

Univerzálny obal, ktorý pred vodou a pieskom ochráni nielen vaše mobilné zariadenie.

Dostupné sú taktiež odolné a vodotesné puzdrá pre telefóny Apple iPhone.