eko-puzdro-nonoilen

Eko puzdrá na mobilné telefóny

Naše nové ekologické puzdrá sú vyrábané z materiálu Nonoilen, ktorý predstavuje 100% ekologické riešenie v oblasti biodegradovateľných plastov. Nonoilen bol vytvorený slovenskými vedcami v rámci spolupráce spoločnosti Panara s vedeckým tímom z Fakulty chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave pod vedením prof. Ing. Pavla Alexyho, PhD. a je chránený Slovenskou i medzinárodnou patentovou ochranou. Ako jediné neobsahujú absolútne žiadne syntetické polyméry vyrobené z ropy (ako napríklad tzv. PBAT) produkujúce pri rozklade fosílny CO2, ktorý prispieva ku globálnemu otepľovaniu.

VIAC

puzdra

Ochrana telefónu

Základom nášho portfólia sú produkty určené na ochranu mobilných zariadení. Medzi našimi produktami nájdete mnoho typov puzdier a krytov z viacerých druhov materiálov (flipové puzdrá, silikónové, slimové, tvrdé kryty...).

Nechýbajú ani produkty určené na ochranu displeja. Aj v tomto prípade dokážeme ponúknuť produkt každému. Nenáročný zákazníci si vyberú z klasických fólií, ponúkajúcich základnú ochranu, náročnejší klienti majú k dispozícii aj širokú škálu tvrdených skiel, ktoré sú dnes najúčinnejšou ochranou displejov mobilných zariadení.

VIAC

Kryt s vlastným dizajnom

V našom portfóliu sa nachádza aj špecifický produkt, ktorý je spojený s obľúbenou službou, v rámci ktorej si kreatívni zákazníci môžu sami navrhnúť dizajn svojho krytu.

Vďaka tejto službe vieme vyrobiť pre vás kryty s firemnou identitou vhodné najmä pre marketingové účely, ale dokážeme vyhovieť aj špecifickým požiadavkám a splniť aj tie najodvážnejšie fantázie.

VIAC

externe-nabijacky

Doplnky a príslušenstvo

V našom portfóliu samozrejme nechýbajú ani doplnky a príslušenstvo k mobilným zariadeniam. Aj tu je naša ponuka široká, no stále s dôrazom na kvalitu ponúkaných produktov.

Špecialitou sú smart produkty zamerané na zdravie, určené pre mobilné zariadenia. Ponúkame napríklad inteligentný glukomer, tlakomer, či smart osobnú váhu.

VIAC

NUVO Fashion

Ako jedni z mála na Slovensku spájame techniku s umením. Spolupracujeme so známymi osobnosťami a umelcami, uvedieme napríklad módnych návrhárov Borisa Hanečku či Fera Mikloška. Vďaka týmto spoluprácam môžeme naozaj tvrdiť, že naše produkty sú originálne a ich jedinečnosť a kreativita ich posúva do kategórie výnimočnosti. Produkty našej značky NUVO Fashion sú tak okrem ochrany telefónu aj módnym a dizajnovým doplnkom.

VIAC