Okrem distribúcie a predaja sa sústreďujeme aj na vývoj vlastného príslušenstva k mobilným zariadeniam. Úzko spolupracujeme s TOP značkami v oblasti technológií a preto vieme nájsť diery na trhu, respektíve vytvoriť si priestor, ktorý tieto značky nepokrývajú.

Pod vlastnou značkou NUVO vyvíjame a tvoríme produkty, ktoré sa svojou kvalitou môžu rovnať s najlepšími, no snažíme sa vždy priniesť aj niečo nové – myšlienky, využitie, dizajn.

Aj preto sme nadviazali kreatívnu spoluprácu s Vysokou školou výtvarných umení v Bratislave. Našim cieľom je zapojiť do vývoja vlastných produktov, mladých invenčných ľudí, ktorí sa ešte na svet nepozerajú cez zdeformované okuliare konzumného života.

Počas semestra umožňujeme šikovným študentom, navrhnúť kompletne nový produkt od fázy prvotného nápadu až po samotnú realizáciu.

Úspešné návrhy, v ktorých vidíme potenciál následne podporujeme ako startup projekty. V súčasnosti je rozbehnutých niekoľko spoločných startupových projektov so študentami, ktorým naozaj veríme a majú reálnu šancu dostať sa aj do produkcie.